Форум главная страница
‹- назад к породам

«Маленький Китай»
племенной питомник китайских шар-пеев

директор Винниченко Ирина
тел. (044)
257-33-53; (044) 408-91-03
----------------------------------------------------------------------------

Статьи посетителей сайта на общие темы
О породе
История породы
Стандарты
Приобретение
Щенок в доме
Содержание, уход
Здоровье
Питание
Племенная работа
Фотоальбом
Питомник
* О питомнике
* Щенки
* Вязки
Статьи о породе
поиск по сайту


Яндекс цитирования

Як вибрати батут

Заняття на такому тренажері, як батут, - це не тільки приємно, але і корисно. Якісний спортивний снаряд ефективно тренує всі м'язи тіла, покращує імунітет і підвищує працездатність організму. Але щоб тренажер служив вірою і правдою довгі роки, необхідно правильно його підібрати. Про те, як вибрати виріб для тренувань, дізнаємося далі.

В першу чергу треба визначитися з тим, що саме ви хочете отримати від свого батута. Існують аматорські і професійні моделі. Якщо вам потрібен справжній спортивний снаряд, то краще вибрати другий варіант. Він володіє більшою витривалістю і довговічністю, а тому витримає будь-які трюки. Аматорський же зразок розрахований більше на розвагу і тренування координації, ніж на підготовку до змагань.

Бажаючи батут купити, обов'язково зверніть увагу на його якісні характеристики. Перш за все, треба підібрати правильну раму, адже саме на неї припадає основний вагу. Для дорослої людини підійде каркас товщиною від 2 мм. Цей же тип конструкції буде корисний для професійних занять спортом, коли снаряд експлуатується в посиленому режимі. У домашніх же умовах краще вибрати більш легкий і економічний примірник з рамою товщиною порядку 1,5 мм. Куплю батут с сеткой. Останній витримує вагу до 70 кг.

Враховуючи те, що найчастіше батути спортивні експлуатуються на вулиці, бажано вибирати моделі з гальванізованими елементами рами. Спеціальний захисний шар запобіжить утворенню корозії на поверхні металевих деталей. Єдине, що може зупинити від такої покупки, - це досить висока ціна. Але якщо ви хочете придбати дійсно якісну річ, не варто скупитися. Зрештою, надалі тренажер прослужить вам ще дуже і дуже довго. В крайньому випадку, можна придбати виріб з оцинкованої рамою, однак воно прослужить менше.

Окремо слід подумати про розміри спортивного снаряда. Якщо планується використовувати батут спортивний на вулиці, то оптимальним буде діаметр в 5 метрів. Для домашнього застосування підійде модель діаметром до 3 метрів.

І останнє: купуючи снаряд для занять спортом, поцікавтеся у продавців наявністю сертифіката відповідності та правил безпеки. Особливо педантично поставтеся до цього питання, набуваючи подарунок для дітей. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у виборі якісного товару. 
Другие интересные ресурсы
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика