Форум главная страница
‹- назад к породам

«Маленький Китай»
племенной питомник китайских шар-пеев

директор Винниченко Ирина
тел. (044)
257-33-53; (044) 408-91-03
----------------------------------------------------------------------------

Статьи посетителей сайта на общие темы
О породе
История породы
Стандарты
Приобретение
Щенок в доме
Содержание, уход
Здоровье
Питание
Племенная работа
Фотоальбом
Питомник
* О питомнике
* Щенки
* Вязки
Статьи о породе
поиск по сайту


Яндекс цитирования

Погано одягнений дитина - аутсайдер

Багато хто помилково вважає , що не потрібно особливо витрачатися на гардероб дитини , і цьому вони знаходять свої пояснення :

• Діти швидко виростають з одягу

• Діти часто брудняться

• Діти часто рвуть , псують одяг Купить детскую одежду

Але це не повинно означати , що дитина може лише доношувати одяг старших братів і сестер. Необхідно , щоб дитина виглядала охайним , чистим , особливо якщо мова йде про відвідування садочка , поході в гості або якому-небудь заході. Хто як не діти люблять хвалитися обновками і чути на свою адресу компліменти. Саме дитячий колектив здатний зробити з погано одягненого дитини ізгоя , аутсайдера. Саме вони , ще самі того не усвідомлюючи , виключають зі свого кола спілкування окремих дітей , яких піддають постійним глузуванням .

Психологи стверджують , що батьки не повинні заощаджувати на зовнішньому вигляді дитини , але це зовсім не означає , що потрібно все скуповувати . Достатньо мати кілька кофтинок , колготок , суконь чи брючек , які мають хороший стан і періодично оновлювати гардероб. Діти , подібно дорослим , теж люблять шопінг. Подаруйте своїй дитині позитивні емоції від можливості самому вирішити , якого кольору футболку купити. Поступово підводите дитини до прийняття , нехай і незначних , але все ж рішень . Самостійно обраний елемент одягу змусить дитину ще більше пишатися своїм зовнішнім виглядом. 
Другие интересные ресурсы
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика