Форум главная страница
‹- назад к породам

«Маленький Китай»
племенной питомник китайских шар-пеев

директор Винниченко Ирина
тел. (044)
257-33-53; (044) 408-91-03
----------------------------------------------------------------------------

Статьи посетителей сайта на общие темы
О породе
История породы
Стандарты
Приобретение
Щенок в доме
Содержание, уход
Здоровье
Питание
Племенная работа
Фотоальбом
Питомник
* О питомнике
* Щенки
* Вязки
Статьи о породе
поиск по сайту


Яндекс цитирования

Чи можна їсти шоколад кожен день?

Ви любите шоколад і все тут. Ну нічого не можете з цим зробити, темні плитки так і манять вас при найменшому спокусу. Це не означає, що ви товста і поїдаєте все навколо, це означає, що ви просто його любите. Найголовніше відкриття останніх років: шоколад можна їсти кожен день. Цілу плитку. І не буде ніякої надбавки ваги. Чесно. Вассерман ж їсть, і ніяких ознак ожиріння у нього не спостерігається.

Найголовніше - який ви їсте шоколад. Сам по собі він не дуже калорійний. Основну частину надлишкової ваги в ньому займає - що ? Правильно. Цукор.

У нешкідливо шоколаді маса какао і какао -бобів повинна становити не менше 75 відсотків. А які плитки і батончики постійно рекламують ? Ті, в яких какао дай бог десять відсотків, а інше « цукор, нуга і карамель ». Слід зазначити, що нуга і карамель - це теж цукор. Дивіться уважно : на етикетці в складі продукту на першому місці має бути слово « какао » або « какао- масло». Якщо першим стоїть слово « цукор», прощай струнка фігура. Хороший виробник завжди вкаже на упаковці відсоток вмісту какао в і відсоток вмісту цукру. На відміну від багатьох товарів - вітчизняні виробники найкращі, і мало хто з цим посперечається. В основному, це старі і відомі всім виробництва, і їх якості можна довіряти.

Так що можете їсти щодня цілу плитку правильного шоколаду. Але: шоколад є сильним алергеном. Якщо ви страждаєте на алергію або маєте схильність до алергії, не захоплюйтеся даним продуктом, інакше на шкірі можуть виникнути якісь висипання або навіть прищі. 
Другие интересные ресурсы
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика