Форум главная страница
‹- назад к породам

«Маленький Китай»
племенной питомник китайских шар-пеев

директор Винниченко Ирина
тел. (044)
257-33-53; (044) 408-91-03
----------------------------------------------------------------------------

Статьи посетителей сайта на общие темы
О породе
История породы
Стандарты
Приобретение
Щенок в доме
Содержание, уход
Здоровье
Питание
Племенная работа
Фотоальбом
Питомник
* О питомнике
* Щенки
* Вязки
Статьи о породе
поиск по сайту


Яндекс цитирования

Віброізоляція

У століття динамічного розвитку і сучасних технологій швидкими темпами доводиться йти і спеціальним матеріалам, здатним забезпечити гармонійне співіснування новітнього обладнання і людини. У сучасному житловому будинку функціонує безліч технологічного та інженерного обладнання, здатного викликати неприємну вібрацію в житловому приміщенні, потрапивши на огороджувальні конструкції будинку, передаючи цей шум на величезні відстані з невеликим загасанням звуку ( віброізоляція незначна ).

Це просто неприпустимо за державним санітарним нормам вібрацій у житлових будинках, які встановлюють чіткі гранично допустимі рівні коливання. З новими потужними технологіями приходять і особливо жорсткі вимоги до їх віброізоляції.

На допомогу до зниження вібрації від комунікаційних систем надходять кращі світові інженерні розробки виброизолирующих і вибродемпфирующих матеріалів. Це цікаві рішення для ізоляції ( виброизоляция цена ) цілого фундаменту житлового будинку від близько розташованих залізничних і трамвайних колій, ліній метрополітену, потужного устаткування, холодильних установок і насосних агрегатів, компресорів і промислових установок, здатних порушити цілісність будівлі і створити несприятливий співіснування поруч з виробничою зоною або проїжджою частиною.

Віброізолюючий матеріал за допомогою своєї пружною і еластичною структури дозволяють прибирати те негативне вібруючий вплив на навколишнє оточення і дозволяє відмінно витримувати всі існуючі норми. Безліч практичних розробок стінових кріплень, забезпечують віброізоляцію стін, трубопроводів інженерних мереж і вентиляційних каналів і підвісної професійного обладнання.

Вибирайте якісний продукт зі світовим визнанням. Зробіть правильний вибір, замовте у нас відмінну віброізоляцію. 
Другие интересные ресурсы
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика